SecuCare badopstapje Quattro vierkant verstelbaar hoogte 27-34 cm uitschuifbaar per 25 mm maximaal 150 kg - H50750303 - afbeelding 1
SecuCare badopstapje Quattro vierkant verstelbaar hoogte 27-34 cm uitschuifbaar per 25 mm maximaal 150 kg - H50750303 - afbeelding 2
SecuCare badopstapje Quattro vierkant verstelbaar hoogte 27-34 cm uitschuifbaar per 25 mm maximaal 150 kg - H50750303 - afbeelding 3
SecuCare badopstapje Quattro vierkant verstelbaar hoogte 27-34 cm uitschuifbaar per 25 mm maximaal 150 kg - H50750303 - afbeelding 4

SecuCare badopstapje Quattro vierkant verstelbaar hoogte 27-34 cm uitschuifbaar per 25 mm maximaal 150 kg 8045.100.20

Artikelnummer: H50750303

  • Badopstapje
  • SecuCare
  • Type Quattro
  • 8045.100.20
  • 8714199513242

Vanaf 1 € 45,28 per stuk 5,03 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Badopstapje

  • Merk SecuCare

  • Type Quattro

  • 8045.100.20

  • 8714199513242

  • Het SecuCare badopstapje is een comfort verhogend hulpmiddel

  • Veilig en comfortabel in en uit bad stappen

  • Maakt veilig en confortabel in en uit bad stappen mogelijk

  • Badopstapje met confortabele kunststof zitting voorzien van anti-sliplaag

  • Maakt veilig in en uit bad stappen mogelijk

  • Zitting, Polypropyleen

  • Pootjes: Aluminium geanodiseerd met anti-slip doppen

  • Maximaal gewicht: 150 kg

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

  • Garantie: 2 jaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8045.100.20
Alternatief artikelnummer leverancier 804510020
EAN artikel 8714199513242
Intrastat CBS code 76152000
Artikel ID N10823905
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuCare
Productgroep Zorg en veiligheid
Productsoort Badopstapje
Type Quattro
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Wit
Hoogte 270-340 mm
Gewicht 1,32 kg
Afmeting (lxb) 305x305 mm

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1