SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt haaks L 100 cm H 60 mm D 2 mm Blackline RAL 9005 - H50750333 - afbeelding 1
SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt haaks L 100 cm H 60 mm D 2 mm Blackline RAL 9005 - H50750333 - afbeelding 2
SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt haaks L 100 cm H 60 mm D 2 mm Blackline RAL 9005 - H50750333 - afbeelding 3

SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt haaks L 100 cm H 60 mm D 2 mm Blackline RAL 9005 3010.101.031

Artikelnummer: H50750333

  • Anti-klimstrip
  • SecuMax
  • Type Haaks
  • 3010.101.031
  • 8714199515949

Vanaf 1 € 17,90 per stuk 1,99 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Voorraad: 5 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    5 producten op voorraad

Beschrijving

  • Anti-klimstrip

  • Merk SecuMax

  • Type Haaks

  • 3010.101.031

  • 8714199515949

  • De anti-klim beveiliging van SecuMax voorkomt opklimmen van schutting, muurtjes, of dak

  • Werkt prefentief!

  • Stevige stalen anti-klimstrip met 20 1/2 punt per klim-strip

  • Wordt geleverd zonder verpakking

  • Geschikt voor bevestiging op vrijwel elke ondergrond

  • Eenvoudig in te korten

  • Voorzien van solide punten, die opklimmen vrijwel onmogelijk maken

  • Garantie 2 jaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 3010.101.031
Alternatief artikelnummer leverancier 3010101031
EAN artikel 8714199515949
Intrastat CBS code 3926909790
Artikel ID N10979248
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuMax
Productgroep Anti-klimstrips
Productsoort Anti-klimstrip
Type Haaks
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Materiaal Sendzimir verzinkt poedercoating Poedercoating
Model 90 graden

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1