Dulimex DX 954-75E dwarskatrol polyamide wiel 75 mm elektrolytisch verzinkt per stuk gelabeld - H30204750 - afbeelding 1
Dulimex DX 954-75E dwarskatrol polyamide wiel 75 mm elektrolytisch verzinkt per stuk gelabeld - H30204750 - afbeelding 2
Dulimex DX 954-75E dwarskatrol polyamide wiel 75 mm elektrolytisch verzinkt per stuk gelabeld - H30204750 - afbeelding 3

Dulimex DX 954-75E dwarskatrol polyamide wiel 75 mm elektrolytisch verzinkt per stuk gelabeld 8000.954.075K

Artikelnummer: H30204750

  • Dwarskatrol
  • Dulimex DX
  • Type 954-75E
  • 8000.954.075K
  • 8714140218165

Vanaf 5 € 8,08 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 10,10 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 140 € 7,27 per stuk 0,81 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Beschrijving

  • Dwarskatrol

  • Merk Dulimex DX

  • Type 954-75E

  • 8000.954.075K

  • 8714140218165

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Uitvoering: katrol enkel

  • Wiel: nylon

  • Stehrolle 75 mm

  • Poulie transversale 75 mm

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.954.075K Y30204750
Alternatief artikelnummer leverancier 8000954075K
EAN artikel 8714140218165
EAN verpakking 8714140218141
EAN ompak 8714140218158
Intrastat CBS code 848350809
Artikel ID N11038667
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Dwarskatrol met nylon rol verzinkt
Productgroep Dwarskatrollen verzinkt
Productsoort Dwarskatrol
Type 954-75E
Alternatief type 95475E
Minimum besteleenheid 5 stuks
A 85 mm
B 30,5 mm
Diameter D 75 mm
Diameter C 57 mm
R 4,25 mm
G 8,5 mm
F 13,6 mm
H 89 mm
A1 55 mm
K 25 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1