SecuCare toiletverhoger zonder klep 6 cm hoog maximaal 225 kg - H50750288 - afbeelding 1
SecuCare toiletverhoger zonder klep 6 cm hoog maximaal 225 kg - H50750288 - afbeelding 2
SecuCare toiletverhoger zonder klep 6 cm hoog maximaal 225 kg - H50750288 - afbeelding 3
SecuCare toiletverhoger zonder klep 6 cm hoog maximaal 225 kg - H50750288 - afbeelding 4

SecuCare toiletverhoger zonder klep 6 cm hoog maximaal 225 kg 8045.000.15

Artikelnummer: H50750288

  • Toiletverhoger zonder deksel
  • SecuCare
  • Type 6 cm
  • 8045.000.15
  • 8714199509597

van 1 € 37,34 per stuk 4,15 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Toiletverhoger zonder deksel

  • Merk SecuCare

  • Type 6 cm

  • 8045.000.15

  • 8714199509597

  • Veiligheid en comfort gaan samen in een serie toiletverhogers

  • De toiletverhoger maakt het makkelijker om op te staan of te gaan zitten op het toilet

  • De producten zijn vervaardigd van hoogwaardig kunststof dat makkelijk te reinigen is

  • Zonder deksel

  • Wordt over bestaande wc-bril gemonteerd

  • Past op alle standaard toiletten

  • Eenvoudig te installeren dankzij klemschroef

  • Eenvoudig mee te nemen, bijvoorbeeld op vakantie

  • Hygiënisch, voorzien van afwateringsgaatjes

  • Materiaal: polypropyleen

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

  • Voldoet aan richtlijn: EN ISO 14971

  • Richtlijn medische hulpmiddelen: 93/42/EEG

  • Maximale belasting: 225 kg

  • Garantie: 2 jaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8045.000.15
Alternatief artikelnummer leverancier 804500015
EAN artikel 8714199509597
Intrastat CBS code 39229000
Artikel ID N10634258
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuCare
Productgroep Zorg en veiligheid
Productsoort Toiletverhoger zonder deksel
Type 6 cm
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Wit
Gewicht 1,1005 kg
Verhoging 60 mm

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1