VVKplus 288 muurrooster RVS A2 PP per stuk - H50001785 - afbeelding 1
VVKplus 288 muurrooster RVS A2 PP per stuk - H50001785 - afbeelding 2

VVKplus 288 muurrooster RVS A2 PP per stuk 288.00001.0401

Artikelnummer: H50001785

  • Muurrooster PP A2
  • VVKplus
  • Type 288
  • 288.00001.0401
  • 8712547010139

van 1 € 27,67 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Muurrooster PP A2

  • Merk VVKplus

  • Type 288

  • 288.00001.0401

  • 8712547010139

  • Door je huis te voorzien van goede ventilatie, zorg je ervoor dat schimmels en vocht geen kans krijgen

  • Een muurrooster zorgt voor intensieve en continue ventilatie

  • De roosters zijn standaard voorzien van insectenwering

  • Naast een kunststof muurrooster is er een RVS voorzetrooster verkrijgbaar

  • Dit voorzetrooster geeft een fraai uiterlijk en is minder schadegevoelig

  • Toepassing: Duurzame ventilatie voorziening voor muren

  • Verpakking: per stuk

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 288.00001.0401
Alternatief artikelnummer leverancier 288000010401
EAN artikel 8712547010139
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N10081725
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk VVKplus
Productgroep Muurroosters
Productsoort Muurrooster PP A2
Type 288
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Materiaal/oppervlakte behandeling PP A2

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1