VVKplus 285 verlengkoker zwart 200 mm PP per stuk - H50001786 - afbeelding 1
VVKplus 285 verlengkoker zwart 200 mm PP per stuk - H50001786 - afbeelding 2

VVKplus 285 verlengkoker zwart 200 mm PP per stuk 491.00200.0401

Artikelnummer: H50001786

  • Verlengkoker PP
  • VVKplus
  • Type 285
  • 491.00200.0401
  • 8712547400305

van 1 € 14,55 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Verlengkoker PP

  • Merk VVKplus

  • Type 285

  • 491.00200.0401

  • 8712547400305

  • Deze verlengkoker kan de lengte van een Vloerventilatiekoker VVK Plus verlengen tot 700 mm

  • Deze verlengkoker kan ook op het uitstroomgedeelte worden geschoven, wanneer verlenging noodzakelijk is

  • Het inlaatrooster is zodanig geconstrueerd dat het niet uitmaakt hoe deze wordt geplaatst

  • De lamelvorm zorgt ervoor dat regendruppels of afstromend water niet de koker in kan stromen

  • Toepassing: Verlengstuk voor Vloerventilatiekoker VVK Plus

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: PP

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 491.00200.0401
Alternatief artikelnummer leverancier 491002000401
EAN artikel 8712547400305
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N10295859
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk VVKplus
Productgroep Verlengkokers
Productsoort Verlengkoker PP
Type 285
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Verpakking Per stuk

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1