VVKplus 284 muurrooster zwart PP 1 doos 112 stuks - H50001784 - afbeelding 1
VVKplus 284 muurrooster zwart PP 1 doos 112 stuks - H50001784 - afbeelding 2

VVKplus 284 muurrooster zwart PP 1 doos 112 stuks 494.00112.0445

Artikelnummer: H50001784

  • Muurrooster PP
  • VVKplus
  • Type 284
  • 494.00112.0445
  • 8712547400411

van 1 € 524,92 per set Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Muurrooster PP

  • Merk VVKplus

  • Type 284

  • 494.00112.0445

  • 8712547400411

  • Door je huis te voorzien van goede ventilatie, zorg je ervoor dat schimmels en vocht geen kans krijgen

  • Een muurrooster zorgt voor intensieve en continue ventilatie

  • De roosters zijn standaard voorzien van insectenwering

  • Toepassing: Ventilatiekanaal voor muren

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: PP

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 494.00112.0445
Alternatief artikelnummer leverancier 494001120445
EAN artikel 8712547400411
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N10296299
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk VVKplus
Productgroep Muurroosters
Productsoort Muurrooster PP
Type 284
Minimale bestelhoeveelheid 1 set
Verpakking 1 doos 112 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1