Dulimex DX 600-08E harpsluiting handelsuitvoering 8 mm verzinkt - H30203850 - afbeelding 1
Dulimex DX 600-08E harpsluiting handelsuitvoering 8 mm verzinkt - H30203850 - afbeelding 2
Dulimex DX 600-08E harpsluiting handelsuitvoering 8 mm verzinkt - H30203850 - afbeelding 3

Dulimex DX 600-08E harpsluiting handelsuitvoering 8 mm verzinkt 8000.003.0008

Artikelnummer: H30203850

  • Harpsluiting
  • Dulimex DX
  • Type 600-08E
  • 8000.003.0008
  • 8716336418755

Vanaf 50 € 33,54 per 50 stuks 0,07 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Harpsluiting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 600-08E

  • 8000.003.0008

  • 8716336418755

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.003.0008
Alternatief artikelnummer leverancier 80000030008
EAN artikel 8716336418755
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336025052
EAN ompak 8716336548469
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034650
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt
Productgroep Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Harpsluiting
Type 600-08E
Minimale bestelhoeveelheid 50 stuks
WLL 200 kg
L 32 mm
Verpakking Bulkverpakking
D 8 mm
W 16 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1