Dulimex DX 600-10E harpsluiting handelsuitvoering 10 mm verzinkt - H30203851 - afbeelding 1
Dulimex DX 600-10E harpsluiting handelsuitvoering 10 mm verzinkt - H30203851 - afbeelding 2
Dulimex DX 600-10E harpsluiting handelsuitvoering 10 mm verzinkt - H30203851 - afbeelding 3

Dulimex DX 600-10E harpsluiting handelsuitvoering 10 mm verzinkt 8000.003.0010

Artikelnummer: H30203851

  • Harpsluiting
  • Dulimex DX
  • Type 600-10E
  • 8000.003.0010
  • 8716336418854

Vanaf 25 € 28,31 per 25 stuks 0,13 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Harpsluiting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 600-10E

  • 8000.003.0010

  • 8716336418854

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.003.0010
Alternatief artikelnummer leverancier 80000030010
EAN artikel 8716336418854
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336025151
EAN ompak 8716336548476
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034708
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt
Productgroep Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Harpsluiting
Type 600-10E
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
WLL 320 kg
L 40 mm
Verpakking Bulkverpakking
D 10 mm
W 20 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1