Dulimex DX WKB.010 waslijndraad PVC bundel 10 m - H30203476 - afbeelding 1
Dulimex DX WKB.010 waslijndraad PVC bundel 10 m - H30203476 - afbeelding 2

Dulimex DX WKB.010 waslijndraad PVC bundel 10 m 8600.WKB.010

Artikelnummer: H30203476

  • Waslijndraad
  • Dulimex DX
  • Type WKB.010
  • 8715076492339
  • 8600.WKB.010

van 1 € 28,95 per 5 stuks 1,02 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Waslijndraad
  • Merk Dulimex DX
  • Type WKB.010
  • 8715076492339
  • 8600.WKB.010

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8600.WKB.010
Alternatief artikelnummer leverancier 8600WKB010
EAN artikel 8715076492339
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140197651
EAN ompak 8714140197668
Intrastat CBS code 73121049
Artikel ID N10406419
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Waslijndraden PVC transparant
Productsoort Waslijndraad
Type WKB.010
Minimale bestelhoeveelheid 5 stuks
Lengte per bundel 10 m

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1