Dulimex DX WKB.030 waslijndraad PVC bundel 30 m - H30203478 - afbeelding 1
Dulimex DX WKB.030 waslijndraad PVC bundel 30 m - H30203478 - afbeelding 2

Dulimex DX WKB.030 waslijndraad PVC bundel 30 m 8600.WKB.030

Artikelnummer: H30203478

  • Waslijndraad
  • Dulimex DX
  • Type WKB.030
  • 8600.WKB.030
  • 8715076492087

van 1 € 77,05 per 5 stuks 3,85 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Waslijndraad
  • Merk Dulimex DX
  • Type WKB.030
  • 8600.WKB.030
  • 8715076492087

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8600.WKB.030
Alternatief artikelnummer leverancier 8600WKB030
EAN artikel 8715076492087
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140197712
EAN ompak 8714140197729
Intrastat CBS code 73121049
Artikel ID N10406232
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Facilitair - Huishoudelijk - Drogen - Drooglijnen - Drooglijn geplastificeerd
Productgroep Waslijndraden PVC transparant
Productsoort Waslijndraad
Type WKB.030
Minimale bestelhoeveelheid 5 stuks
Lengte per bundel 30 m

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1