Dulimex DX 8300-06150 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 6x1500 mm voor discusslot 50 en 70 mm - H30201426 - afbeelding 1
Dulimex DX 8300-06150 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 6x1500 mm voor discusslot 50 en 70 mm - H30201426 - afbeelding 2

Dulimex DX 8300-06150 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 6x1500 mm voor discusslot 50 en 70 mm 8077.1V0.6150

Artikelnummer: H30201426

  • Anti-diefstalketting
  • Dulimex DX
  • Type 8300-06150
  • 8077.1V0.6150
  • 8716336545789

van 1 € 26,60 per stuk 2,96 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Anti-diefstalketting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 8300-06150

  • 8077.1V0.6150

  • 8716336545789

  • Materiaal: gehard staal

  • Finish: verzinkt

  • Ommanteling: nylon hoes

  • Kleur hoes: zwart

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8077.1V0.6150
Alternatief artikelnummer leverancier 80771V06150
EAN artikel 8716336545789
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336545765
EAN ompak 8716336545772
Intrastat CBS code 73158200
Artikel ID N10035252
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kettingen - Veiligheidskettingen - Anti-diefstal ketting gehard verzinkt
Productgroep Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
Productsoort Anti-diefstalketting
Type 8300-06150
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Lengte 1500 mm
Materiaaldikte diameter 6 mm
Toepasbaar op Onder andere DX discusslot 50 en 70

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1