Dulimex DX 8300-08120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm - H30204045 - afbeelding 1
Dulimex DX 8300-08120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm - H30204045 - afbeelding 2

Dulimex DX 8300-08120 anti-diefstalketting gehard staal met zwarte nylon kous 8x1200 mm voor discusslot 50, 70 en 90 mm 8077.1V1.8120

Artikelnummer: H30204045

  • Anti-diefstalketting
  • Dulimex DX
  • Type 8300-08120
  • 8077.1V1.8120
  • 8716336540852

van 1 € 27,36 per stuk 3,04 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Anti-diefstalketting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 8300-08120

  • 8077.1V1.8120

  • 8716336540852

  • Materiaal: gehard staal

  • Finish: verzinkt

  • Ommanteling: nylon hoes

  • Kleur hoes: zwart

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8077.1V1.8120
Alternatief artikelnummer leverancier 80771V18120
EAN artikel 8716336540852
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336404253
EAN ompak 8716336557720
Intrastat CBS code 73158200
Artikel ID N10035253
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kettingen - Veiligheidskettingen - Anti-diefstal ketting gehard verzinkt
Productgroep Anti-diefstalketting met zwarte nylon kous
Productsoort Anti-diefstalketting
Type 8300-08120
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Lengte 1200 mm
Materiaaldikte diameter 8 mm
Toepasbaar op Onder andere DX discusslot 50, 70 en 90

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1