Dulimex DX 600-38E harpsluiting handelsuitvoering 38 mm verzinkt - H30200321 - afbeelding 1
Dulimex DX 600-38E harpsluiting handelsuitvoering 38 mm verzinkt - H30200321 - afbeelding 2
Dulimex DX 600-38E harpsluiting handelsuitvoering 38 mm verzinkt - H30200321 - afbeelding 3

Dulimex DX 600-38E harpsluiting handelsuitvoering 38 mm verzinkt 9.300600038

Artikelnummer: H30200321

  • Harpsluiting
  • Dulimex DX
  • Type 600-38E
  • 9.300600038
  • 8713138342455

Vanaf 1 € 52,45 per stuk 9,26 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Harpsluiting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 600-38E

  • 9.300600038

  • 8713138342455

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.300600038
Alternatief artikelnummer leverancier 9300600038
EAN artikel 8713138342455
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138302459
EAN ompak 8714140215003
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10033443
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt
Productgroep Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Harpsluiting
Type 600-38E
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 5000 kg
L 152 mm
Verpakking Bulkverpakking
D 38 mm
W 76 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1