Dulimex DX 600-22E harpsluiting handelsuitvoering 22 mm verzinkt - H30200317 - afbeelding 1
Dulimex DX 600-22E harpsluiting handelsuitvoering 22 mm verzinkt - H30200317 - afbeelding 2
Dulimex DX 600-22E harpsluiting handelsuitvoering 22 mm verzinkt - H30200317 - afbeelding 3

Dulimex DX 600-22E harpsluiting handelsuitvoering 22 mm verzinkt 8000.003.0022

Artikelnummer: H30200317

  • Harpsluiting
  • Dulimex DX
  • Type 600-22E
  • 8000.003.0022
  • 8716336419752

Vanaf 2 € 17,38 per 2 stuks 0,97 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Harpsluiting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 600-22E

  • 8000.003.0022

  • 8716336419752

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.003.0022
Alternatief artikelnummer leverancier 80000030022
EAN artikel 8716336419752
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140212590
EAN ompak 8716336548537
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10035013
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt
Productgroep Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Harpsluiting
Type 600-22E
Minimale bestelhoeveelheid 2 stuks
WLL 1500 kg
L 85 mm
Verpakking Bulkverpakking
D 22 mm
W 44 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1