Dulimex DX HSL.0908-ZB harpsluiting 8 mm verzinkt 2 stuks op kaart - H30203220 - afbeelding 1
Dulimex DX HSL.0908-ZB harpsluiting 8 mm verzinkt 2 stuks op kaart - H30203220 - afbeelding 2
Dulimex DX HSL.0908-ZB harpsluiting 8 mm verzinkt 2 stuks op kaart - H30203220 - afbeelding 3

Dulimex DX HSL.0908-ZB harpsluiting 8 mm verzinkt 2 stuks op kaart 8400.HSL.0908-ZB

Artikelnummer: H30203220

  • Harpsluiting
  • Dulimex DX
  • Type HSL.0908-ZB
  • 8400.HSL.0908-ZB
  • 8714140198993

Vanaf 10 € 26,35 per 10 stuks 0,29 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Harpsluiting

  • Merk Dulimex DX

  • Type HSL.0908-ZB

  • 8400.HSL.0908-ZB

  • 8714140198993

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8400.HSL.0908-ZB
Alternatief artikelnummer leverancier 8400HSL0908ZB
EAN artikel 8714140198993
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140198979
EAN ompak 8714140198986
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10678270
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt
Productgroep Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Harpsluiting
Type HSL.0908-ZB
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Verpakking 2 stuks op DX kaart met eurolock
D 8 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1