Dulimex DX 600-32E harpsluiting handelsuitvoering 32 mm verzinkt - H30200320 - afbeelding 1
Dulimex DX 600-32E harpsluiting handelsuitvoering 32 mm verzinkt - H30200320 - afbeelding 2
Dulimex DX 600-32E harpsluiting handelsuitvoering 32 mm verzinkt - H30200320 - afbeelding 3

Dulimex DX 600-32E harpsluiting handelsuitvoering 32 mm verzinkt 9.300600032

Artikelnummer: H30200320

  • Harpsluiting
  • Dulimex DX
  • Type 600-32E
  • 9.300600032
  • 8713138342400

Vanaf 1 € 31,69 per stuk 5,59 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Harpsluiting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 600-32E

  • 9.300600032

  • 8713138342400

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.300600032
Alternatief artikelnummer leverancier 9300600032
EAN artikel 8713138342400
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138302404
EAN ompak 8714140212637
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10033442
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt
Productgroep Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Harpsluiting
Type 600-32E
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 3500 kg
L 129 mm
Verpakking Bulkverpakking
D 32 mm
W 64 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1