Dulimex DX 600-25E harpsluiting handelsuitvoering 25 mm verzinkt - H30200318 - afbeelding 1
Dulimex DX 600-25E harpsluiting handelsuitvoering 25 mm verzinkt - H30200318 - afbeelding 2
Dulimex DX 600-25E harpsluiting handelsuitvoering 25 mm verzinkt - H30200318 - afbeelding 3

Dulimex DX 600-25E harpsluiting handelsuitvoering 25 mm verzinkt 8000.003.0025

Artikelnummer: H30200318

  • Harpsluiting
  • Dulimex DX
  • Type 600-25E
  • 8000.003.0025
  • 8716336419851

Vanaf 1 € 12,63 per stuk 1,40 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Harpsluiting

  • Merk Dulimex DX

  • Type 600-25E

  • 8000.003.0025

  • 8716336419851

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.003.0025
Alternatief artikelnummer leverancier 80000030025
EAN artikel 8716336419851
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336026257
EAN ompak 8716336548544
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10035056
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting verzinkt
Productgroep Harpsluitingen handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Harpsluiting
Type 600-25E
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 2100 kg
L 100 mm
Verpakking Bulkverpakking
D 25 mm
W 50 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1