Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier - H51010263 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier - H51010263 - afbeelding 2
Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier - H51010263 - afbeelding 3

Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier 600301062

Artikelnummer: H51010263

  • Tochtband
  • Ellen
  • Type P WT 7.5 Gemiddelde Kier
  • 600301062
  • 8711286352814

van 1 € 62,81 per 8 stuks 0,41 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Voorraad: voorraadhoudend – 5 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    5 producten op voorraad

Beschrijving

  • Tochtband

  • Merk Ellen

  • Type P WT 7.5 Gemiddelde Kier

  • 600301062

  • 8711286352814

  • Toepassing: flexibel geschuimd tochtband voor alle typen deuren en ramen

  • Materiaal afdichting: EPDM

  • Kier minimaal-maximaal: 4-6 mm

  • Plaatsing in de ruimte tussen kozijn en raam of deur

  • Zelfklevend

  • Onderzijde is voorzien van sterk hechtende zelfklevende laag

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 600301062
Alternatief artikelnummer leverancier 600301062
EAN artikel 8711286352814
Intrastat CBS code 40059100
Artikel ID N10002129
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productclassificatie IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel inbouw zelfklevend EPDM
Productgroep Tochtband zelfklevend
Productsoort Tochtband
Type P WT 7.5 Gemiddelde Kier
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Verpakking DHZ verpakt
Lengte 7,5 m
Kleur Wit
Verpakkingseenheid 8 stuks
Kier minimaal-maximaal 3-5 mm

Leverancier

Elton - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1