Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier - H51010263 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier - H51010263 - afbeelding 2
Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier - H51010263 - afbeelding 3

Ellen tochtprofiel tochtband zelfklevend EPDM P-WT 7,5 m gemiddelde kier 600301062

Artikelnummer: H51010263

  • Tochtband
  • Ellen
  • Type P WT 7.5 Gemiddelde Kier
  • 600301062
  • 8711286352814

van 1 € 7,48 per stuk 0,39 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Tochtband

  • Merk Ellen

  • Type P WT 7.5 Gemiddelde Kier

  • 600301062

  • 8711286352814

  • Flexibel geschuimd tochtband voor alle typen deuren en ramen

  • Materiaal afdichting: EPDM

  • Ki

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 600301062
Alternatief artikelnummer leverancier 600301062
EAN artikel 8711286352814
Intrastat CBS code 40059100
Artikel ID N10002129
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productgroep Tochtband zelfklevend
Productsoort Tochtband
Type P WT 7.5 Gemiddelde Kier
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Verpakking DHZ verpakt
Lengte 7,5 m
Kleur Wit
Verpakkingseenheid 8 stuks
Kier minimaal-maximaal 3-5 mm

Leverancier

Elton - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1