SecuCare Douchestoel Quattro met uitsparing met rugleuning en armleggers - H50750339 - afbeelding 1
SecuCare Douchestoel Quattro met uitsparing met rugleuning en armleggers - H50750339 - afbeelding 2
SecuCare Douchestoel Quattro met uitsparing met rugleuning en armleggers - H50750339 - afbeelding 3
SecuCare Douchestoel Quattro met uitsparing met rugleuning en armleggers - H50750339 - afbeelding 4

SecuCare Douchestoel Quattro met uitsparing met rugleuning en armleggers 8045.100.07

Artikelnummer: H50750339

  • Douchestoel met uitsparing rugleuning en armleggers
  • SecuCare
  • Type Quattro
  • 8045.100.07
  • 8714199515390

Vanaf 1 € 127,53 per stuk 14,17 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Douchestoel met uitsparing rugleuning en armleggers

  • Merk SecuCare

  • Type Quattro

  • 8045.100.07

  • 8714199515390

  • Veiligheid en comfort staan voorop bij de nieuwe Quattro serie en biedt tevens een uitmuntende prijs & kwaliteit verhouding

  • De producten zijn vervaardigd van hoogwaardig kunststof en geanodiseerd aluminium

  • De douchezitjes zijn geschikt voor een vochtige omgeving en zijn eenvoudig te reinigen

  • Met Hygiëne uitsparing, rugleuning en armleggers

  • Maakt zittend douchen mogelijk<ul>

  • Stabiel, veilig zittend douchen

  • Ideaal voor (kleine) douches waar wand-bevestiging niet mogelijk is of niet toegestaan (huurwoningen)

  • Comfortabele kunststof zitting voorzien van antislip laag

  • Comfortabel dankzij brede zitting

  • Voorzien van praktische handvatten

  • Veilig, antislipdoppen onder sterker pootjes

  • Voorzien van afwateringsopening

  • In hoogte instelbaar, in stapjes van circa 25 mm

  • Eenvoudig te reinigen

  • Eenvoudig in elkaar te zetten

  • Zitting: Polypropyleen

  • Pootjes: Aluminium geanodiseerd

  • Maximale belasting: 150 kg

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

  • Voldoet aan richtlijn: EN ISO 14971z - EN ISO 12182

  • Richtlijn medische hulpmiddelen: 93/42/EEG

  • Garantie: 2 jaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8045.100.07
Alternatief artikelnummer leverancier 804510007
EAN artikel 8714199515390
Intrastat CBS code 76152000
Artikel ID N10979255
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuCare
Productgroep Zorg en veiligheid
Productsoort Douchestoel met uitsparing rugleuning en armleggers
Type Quattro
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Wit
Hoogte 390-450 mm
Gewicht 3,7 kg
Maximalen belasting 150 kg
Zitting Polypropyleen
Pootjes Geannodiseerd aluminium

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1