SecuCare Junior stopcontactplug België set voor penaarde set 12 stuks - H50750311 - afbeelding 1
SecuCare Junior stopcontactplug België set voor penaarde set 12 stuks - H50750311 - afbeelding 2
SecuCare Junior stopcontactplug België set voor penaarde set 12 stuks - H50750311 - afbeelding 3

SecuCare Junior stopcontactplug België set voor penaarde set 12 stuks 8050.001.04

Artikelnummer: H50750311

  • Stopcontactplug
  • SecuCare
  • Type Junior
  • 8050.001.04
  • 8714199507371

van 1 € 3,25 per set 0,17 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Stopcontactplug

  • Merk SecuCare

  • Type Junior

  • 8050.001.04

  • 8714199507371

  • De Stopcontactplug voorkomt dat kinderen hun vingers of een voorwerp in het stopcontact steken

  • Speciaal voor Penaarde stopcontacten (België)

  • Eenvoudig op stopcontact te plaatsen

  • Verwijderbaar

  • Geschikt voor Belgische stopcontacten met penaarde

  • Materiaal: Kunststof

  • Zelfklevend

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

  • Garantie: 2 jaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8050.001.04
Alternatief artikelnummer leverancier 805000104
EAN artikel 8714199507371
Intrastat CBS code 39249000
Artikel ID N10550721
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuCare
Productgroep Zorg en veiligheid
Productsoort Stopcontactplug
Type Junior
Minimale bestelhoeveelheid 1 set
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Gewicht 0,04 kg
Verpakt per 12 stuks

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1