SecuBar Fix 'n Go barrière-stang staal traliewerk 5 spijls set 1 m rail x 1.5 m buis inkortbaar in de dag RAL 9010 wit - H50750158 - afbeelding 1
SecuBar Fix 'n Go barrière-stang staal traliewerk 5 spijls set 1 m rail x 1.5 m buis inkortbaar in de dag RAL 9010 wit - H50750158 - afbeelding 2
SecuBar Fix 'n Go barrière-stang staal traliewerk 5 spijls set 1 m rail x 1.5 m buis inkortbaar in de dag RAL 9010 wit - H50750158 - afbeelding 3
SecuBar Fix 'n Go barrière-stang staal traliewerk 5 spijls set 1 m rail x 1.5 m buis inkortbaar in de dag RAL 9010 wit - H50750158 - afbeelding 4

SecuBar Fix 'n Go barrière-stang staal traliewerk 5 spijls set 1 m rail x 1.5 m buis inkortbaar in de dag RAL 9010 wit 2010.403.101

Artikelnummer: H50750158

  • Lichtkoepelbeveiliging 5 spijls
  • SecuBar
  • Type Fix & Go
  • 2010.403.101
  • 8714199508620

van 1 € 226,50 per set 39,97 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Lichtkoepelbeveiliging 5 spijls

  • Merk SecuBar

  • Type Fix & Go

  • 2010.403.101

  • 8714199508620

  • De SecuBar Fix 'n Go is speciaal ontwikkeld voor grotere ramen en lichtkoepels

  • In woningen, maar vooral ook in bedrijven

  • Het voordeel van dit systeem is dat het uit losse onderdelen bestaat: stangen en steunen

  • Hiermee kan ter plekke iedere maat raam of lichtkoepel beveiligd worden

  • Voordelen: maatwerk niet nodig, inkortbaar en past altijd, direct een goedgekeurde beveiligings oplossing

  • Ideaal om snel ramen/lichtkoepels en lichtstraten te beveiligen

  • Geschikt voor woningen, schuren, loodsen en bedrijfspanden

  • Systeem van losse stangen en montage rails

  • Permanente beveiliging

  • Officieel getest door SKG en voldoet aan het Politie Keurmerk Veilig Wonen

  • Veiligheidswaarschuwing: nooit toepassen bij vluchtwegen (zoals ramen van slaapkamers)

  • Garantie 2 jaar

  • Geleverd inclusief montagemateriaal

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 2010.403.101
Alternatief artikelnummer leverancier 2010403101
EAN artikel 8714199508620
Intrastat CBS code 7306619290
Artikel ID N10590334
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuBar
Productgroep Lichtkoepelbeveiliging
Productsoort Lichtkoepelbeveiliging 5 spijls
Type Fix & Go
Minimale bestelhoeveelheid 1 set
Montage In de dag
Kleur Wit (RAL 9010)
Materiaal Staal geëpoxeerd
Montagebreedte 25 mm
Afmeting (lxb) 1000x1500 mm
Spijlen 5 stuks
Spijl diameter 21 mm

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1