Konvox dekkleed HD 150 g/m2 oranje 8x10 m - H50200762 - afbeelding 1
Konvox dekkleed HD 150 g/m2 oranje 8x10 m - H50200762 - afbeelding 2
Konvox dekkleed HD 150 g/m2 oranje 8x10 m - H50200762 - afbeelding 3

Konvox dekkleed HD 150 g/m2 oranje 8x10 m VPML1400-2391

Artikelnummer: H50200762

  • Dekkleed HD 150 g
  • Konvox
  • Type Konvox dekkleed HD oranje
  • VPML1400-2391
  • 8717568994079

van 1 € 93,29 per stuk 7,56 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 2 tot 4 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie Berdal Rubber en Plastics Let's Build Together

Beschrijving

  • Dekkleed HD 150 g

  • Merk Konvox

  • Type Konvox dekkleed HD oranje

  • VPML1400-2391

  • 8717568994079

  • Lichtgewicht dekkleden, vervaardigd van een HDPE weefsel met aan beide zijden een LDPE coating

  • Dekkleden zijn voorzien van een koordversterkte en gelaste zoom waarin rondom op elke meter een aluminium bevestigingsoog

  • Elk dekkleed is verpakt in een PE zak met een neutraal en meertalig Konvox inlegvel waarop onder andere de barcode staat vermeld

  • Voorts standaard verpakt in stevige kartonnen dozen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier VPML1400-2391
Alternatief artikelnummer leverancier VPML14002391
EAN artikel 8717568994079
Intrastat CBS code 63069000
Artikel ID N10291130
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Konvox
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Beschermfolies - Dekkleed
Productgroep Dekkleden HD
Productsoort Dekkleed HD 150 g
Type Konvox dekkleed HD oranje
Minimale besteleenheid 1 stuk
Aantal per doos 2 stuks
Kleur Oranje
Lengte 58 cm
Breedte 38 cm
Hoogte 14 cm
Gewicht 12 kg

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1