DTL 275 gereedschapklem LS.101/19 zakje 25 stuks 50 mm staal verzinkt - H50001840 - afbeelding 1
DTL 275 gereedschapklem LS.101/19 zakje 25 stuks 50 mm staal verzinkt - H50001840 - afbeelding 2
DTL 275 gereedschapklem LS.101/19 zakje 25 stuks 50 mm staal verzinkt - H50001840 - afbeelding 3
DTL 275 gereedschapklem LS.101/19 zakje 25 stuks 50 mm staal verzinkt - H50001840 - afbeelding 4

DTL 275 gereedschapklem LS.101/19 zakje 25 stuks 50 mm staal verzinkt 275.50101.1013

Artikelnummer: H50001840

  • Gereedschapklem staal verzinkt DTL
  • Neutraal
  • Type 275
  • 275.50101.1013
  • 8712543607012

van 1 € 32,51 per 25 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfsvideo GebuVolco fasteners to the point

Beschrijving

  • Gereedschapklem staal verzinkt DTL

  • Merk Neutraal

  • Type 275

  • 275.50101.1013

  • 8712543607012

  • Met deze verzinkte gereedschapsklemmen kunt u gereedschappen ophangen

  • Door ze aan de wand te hangen, zorgt u voor overzicht en veiligheid in uw werkplaats

  • De gereedschapklemmen zijn beschikbaar in diverse maten en tevens is er een compleet assortiment set, zodat u altijd de juiste klemmen voorhanden heeft

  • Toepassing: Ophangen van gereedschappen van diverse formaten

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal verzinkt

  • Gatdiameter: 2,4 mm

  • Toolclips steel zincplated

  • Geräte-klemmen Stahl verzinkt

  • Support d'outils acier zingué

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 275.50101.1013
Alternatief artikelnummer leverancier 275501011013
EAN artikel 8712543607012
Intrastat CBS code 7326909890
Artikel ID N10082286
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk Neutraal
Productclassificatie Facilitair - Logistiek - Werkplaatsinrichting - Gereedschapswanden - Gereedschapsklem verzinkt
Productgroep Gereedschapklemmen
Productsoort Gereedschapklem staal verzinkt DTL
Type 275
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
Verpakking Zakje
Aantal per overdoos 250 stuks
Uitvoering LS.101/19
Diameter 50 mm
Aantal gaten 2

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1