GebuVolco 001 schroefoog 4.00x30x14 mm ijzer vermessingd - H50001594 - afbeelding 1
GebuVolco 001 schroefoog 4.00x30x14 mm ijzer vermessingd - H50001594 - afbeelding 2
GebuVolco 001 schroefoog 4.00x30x14 mm ijzer vermessingd - H50001594 - afbeelding 3

GebuVolco 001 schroefoog 4.00x30x14 mm ijzer vermessingd 001.03014.2020

Artikelnummer: H50001594

  • Schroefoog ijzer vermessingd
  • GebuVolco
  • Type 001
  • 001.03014.2020
  • 1030142020

van 100 € 30,85 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET niet worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Schroefoog ijzer vermessingd

  • Merk GebuVolco

  • Type 001

  • 001.03014.2020

  • 1030142020

  • Onze collectie schroefogen met houtdraad is zeer uitgebreid

  • Onze schroefogen zijn gemaakt van onbehandelde, duurzame materialen, zoals RVS en messing, en verder verkrijgbaar in de oppervlaktebehandelingen gegalvaniseerd, vermessingd of epoxy wit

  • Toepassing: Diverse ophangtoepassingen in hout of steen

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer vermessingd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 001.03014.2020
Alternatief artikellnummer leverancier 1030142020
EAN artikel 8712547000581
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081484
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productclassificatie IJzerwaren - Schroefogen - Schroefoog vermessingd
Productgroep Schroefogen
Productsoort Schroefoog ijzer vermessingd
Type 001
Minimum besteleenheid 100 stuks
d 4.00 mm
L 30 mm
D 14 mm
L1 20 mm
S 5,1 mm

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1