Dulimex DX 1480-10A spanschroef DIN 1480 haak-oog 10 mm verzinkt - H30203892 - afbeelding 1
Dulimex DX 1480-10A spanschroef DIN 1480 haak-oog 10 mm verzinkt - H30203892 - afbeelding 2
Dulimex DX 1480-10A spanschroef DIN 1480 haak-oog 10 mm verzinkt - H30203892 - afbeelding 3

Dulimex DX 1480-10A spanschroef DIN 1480 haak-oog 10 mm verzinkt 8000.148.010A

Artikelnummer: H30203892

  • Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt
  • Dulimex DX
  • Type 1480-10A
  • 8000.148.010A
  • 8716336476052

Vanaf 10 € 3,36 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 4,20 per stuk Incl. 21,00% BTW
Vanaf 60 € 3,20 per stuk 0,17 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections

Beschrijving

  • Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt

  • Merk Dulimex DX

  • Type 1480-10A

  • 8000.148.010A

  • 8716336476052

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Normering: DIN 1480

  • Spannschloss DIN 1480 Haken-Öse 10 mm verzinkt

  • Tendeur DIN 1480 crochet-oeil 10 mm zingué

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.148.010A Y30203892
Alternatief artikelnummer leverancier 8000148010A
EAN artikel 8716336476052
EAN verpakking 8716336161156
EAN ompak 8714140226887
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034865
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en oog DIN 1480 verzinkt
Productgroep Spanschroeven haak-oog DIN 1480 verzinkt
Productsoort Spanschroef haak-oog DIN 1480 verzinkt
Type 1480-10A
Alternatief type 148010A
Minimum besteleenheid 10 stuks
Draad M10
L 125 mm
L1 85 mm
WLL 220 kg
Verpakking Bulkverpakking
Diameter 18 mm
Draairichting schroefDraad haak Rechtse draad
Draairichting schroefdraad oog Linkse draad

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1