Dulimex DX 430-30AL persklem standaard EN 13411-3 3.0 mm aluminium - H30203807 - afbeelding 1
Dulimex DX 430-30AL persklem standaard EN 13411-3 3.0 mm aluminium - H30203807 - afbeelding 2

Dulimex DX 430-30AL persklem standaard EN 13411-3 3.0 mm aluminium 9.450430030

Artikelnummer: H30203807

  • Persklem
  • Dulimex DX
  • Type 430-30AL
  • 9.450430030
  • 8713138442902

van 1 € 9,15 per 100 stuks 0,01 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Voorraad: 100 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Snel leverbaar
    100 producten op voorraad

Beschrijving

  • Persklem

  • Merk Dulimex DX

  • Type 430-30AL

  • 9.450430030

  • 8713138442902

  • Materiaal: aluminium

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.450430030
Alternatief artikelnummer leverancier 9450430030
EAN artikel 8713138442902
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138402906
EAN ompak 8713138462900
Intrastat CBS code 76169990
Artikel ID N10033159
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Kabelklem - Staaldraad persklem aluminium
Productgroep Persklemmen standaard EN 13411-3 aluminium
Productsoort Persklem
Type 430-30AL
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
Lengte 11 mm
Toepassing staalkabel met stalenkern diameter Minimaal 2,2 - maximaal 2,6 mm
Verpakking Bulkverpakking
Normering EN 13411-3
Toepassing staalkabel met touwkern diameter Minimaal 2,7 - maximaal 3,1 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1