Dulimex DX BKR.0970-ZB broekkram 70 mm vernikkeld 1 stuk op kaart - H30203643 - afbeelding 1
Dulimex DX BKR.0970-ZB broekkram 70 mm vernikkeld 1 stuk op kaart - H30203643 - afbeelding 2

Dulimex DX BKR.0970-ZB broekkram 70 mm vernikkeld 1 stuk op kaart 8400.BKR.0970-ZB

Artikelnummer: H30203643

  • Broekkram
  • Dulimex DX
  • Type BKR.0970-ZB
  • 8400.BKR.0970-ZB
  • 8714140208265

van 1 € 26,43 per 10 stuks 0,47 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Voorraad: 10 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Snel leverbaar
    10 producten op voorraad

Beschrijving

  • Broekkram

  • Merk Dulimex DX

  • Type BKR.0970-ZB

  • 8400.BKR.0970-ZB

  • 8714140208265

  • Materiaal: staal

  • Finish: vernikkeld

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8400.BKR.0970-ZB
Alternatief artikelnummer leverancier 8400BKR0970ZB
EAN artikel 8714140208265
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140208241
EAN ompak 8714140208258
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10820904
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Facilitair - Huishoudelijk - Drogen - Droog hulpmiddelen - Broekkram
Productgroep Broekkrammen vernikkeld
Productsoort Broekkram
Type BKR.0970-ZB
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Lengte 70 mm
Verpakking 1 stuk op DX kaart met eurolock

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1