Dulimex DX SDK.0906-ZB staaldraadklem 6 mm verzinkt 3 stuks op vouwkaart - H30203345 - afbeelding 1
Dulimex DX SDK.0906-ZB staaldraadklem 6 mm verzinkt 3 stuks op vouwkaart - H30203345 - afbeelding 2
Dulimex DX SDK.0906-ZB staaldraadklem 6 mm verzinkt 3 stuks op vouwkaart - H30203345 - afbeelding 3

Dulimex DX SDK.0906-ZB staaldraadklem 6 mm verzinkt 3 stuks op vouwkaart 8400.SDK.0906-ZB

Artikelnummer: H30203345

  • Staaldraadklem type 741
  • Dulimex DX
  • Type SDK.0906-ZB
  • 8400.SDK.0906-ZB
  • 8714140198214

Vanaf 10 € 16,44 per 10 stuks 0,09 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Staaldraadklem type 741

  • Merk Dulimex DX

  • Type SDK.0906-ZB

  • 8400.SDK.0906-ZB

  • 8714140198214

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Normering: gelijkend DIN 741 (met uitzondering van 8400-nummers)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8400.SDK.0906-ZB
Alternatief artikelnummer leverancier 8400SDK0906ZB
EAN artikel 8714140198214
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140198191
EAN ompak 8714140198207
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10678311
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Kabelklem - Staaldraadklem DIN 741 verzinkt
Productgroep Staaldraadklemmen type 741 verzinkt
Productsoort Staaldraadklem type 741
Type SDK.0906-ZB
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Geschikt voor staalkabel diameter 6 mm
Verpakking 3 stuks op DX kaart met eurolock mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1