Dulimex DX 800-08C spanschroef handelsuitvoering haak-haak 8x110 mm verzinkt - H30201097 - afbeelding 1
Dulimex DX 800-08C spanschroef handelsuitvoering haak-haak 8x110 mm verzinkt - H30201097 - afbeelding 2
Dulimex DX 800-08C spanschroef handelsuitvoering haak-haak 8x110 mm verzinkt - H30201097 - afbeelding 3

Dulimex DX 800-08C spanschroef handelsuitvoering haak-haak 8x110 mm verzinkt 9.502800108

Artikelnummer: H30201097

  • Spanschroef
  • Dulimex DX
  • Type 800-08C
  • 9.502800108
  • 8713138542305

Vanaf 25 € 51,94 per 25 stuks 0,37 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Spanschroef

  • Merk Dulimex DX

  • Type 800-08C

  • 9.502800108

  • 8713138542305

  • Materiaal: zamac

  • Finish: verzinkt

  • Advies: alleen gebruiken bij lichte toepassingen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.502800108
Alternatief artikelnummer leverancier 9502800108
EAN artikel 8713138542305
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138502309
EAN ompak 8713138562303
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10033503
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en haak verzinkt
Productgroep Spanschroeven haak-haak handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Spanschroef
Type 800-08C
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
Draad M8
L1 80 mm
D 110 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1