Dulimex DX 800-06KC spanschroef handelsuitvoering haak-haak 6x60 mm verzinkt - H30201092 - afbeelding 1
Dulimex DX 800-06KC spanschroef handelsuitvoering haak-haak 6x60 mm verzinkt - H30201092 - afbeelding 2
Dulimex DX 800-06KC spanschroef handelsuitvoering haak-haak 6x60 mm verzinkt - H30201092 - afbeelding 3

Dulimex DX 800-06KC spanschroef handelsuitvoering haak-haak 6x60 mm verzinkt 9.502800006

Artikelnummer: H30201092

  • Spanschroef
  • Dulimex DX
  • Type 800-06KC
  • 9.502800006
  • 8713138542053

Vanaf 50 € 56,63 per 50 stuks 0,13 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Spanschroef

  • Merk Dulimex DX

  • Type 800-06KC

  • 9.502800006

  • 8713138542053

  • Materiaal: zamac

  • Finish: verzinkt

  • Advies: alleen gebruiken bij lichte toepassingen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.502800006
Alternatief artikelnummer leverancier 9502800006
EAN artikel 8713138542053
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138502057
EAN ompak 8713138562051
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10033498
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met haak en haak verzinkt
Productgroep Spanschroeven haak-haak handelsuitvoering verzinkt
Productsoort Spanschroef
Type 800-06KC
Minimale bestelhoeveelheid 50 stuks
Draad M6
L1 35 mm
D 60 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1