Dulimex DX 1478-20AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 20 mm blank - H30201060 - afbeelding 1
Dulimex DX 1478-20AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 20 mm blank - H30201060 - afbeelding 2
Dulimex DX 1478-20AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 20 mm blank - H30201060 - afbeelding 3

Dulimex DX 1478-20AE spanschroef met aanlaseinden DIN 1478 20 mm blank 9.576147820

Artikelnummer: H30201060

  • Spanschroef
  • Dulimex DX
  • Type 1478-20AE
  • 9.576147820
  • 8713138547355

Vanaf 1 € 17,30 per stuk 1,92 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Spanschroef

  • Merk Dulimex DX

  • Type 1478-20AE

  • 9.576147820

  • 8713138547355

  • Materiaal: staal

  • Finish: blank

  • Normering: DIN 1478

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.576147820
Alternatief artikelnummer leverancier 9576147820
EAN artikel 8713138547355
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138507359
EAN ompak 8713138567353
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10033559
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Spanschroeven - Spanschroef met aanlaseind DIN 1478SP
Productgroep Spanschroeven met aanlaseinden DIN 1478 blank
Productsoort Spanschroef
Type 1478-20AE
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 2700 kg
L 440 mm
H 200 mm
Spanbereik 140 mm
Draad M20

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1