Dulimex DX 400-14E staaldraadklem type 741 14 mm verzinkt - H30200986 - afbeelding 1
Dulimex DX 400-14E staaldraadklem type 741 14 mm verzinkt - H30200986 - afbeelding 2
Dulimex DX 400-14E staaldraadklem type 741 14 mm verzinkt - H30200986 - afbeelding 3

Dulimex DX 400-14E staaldraadklem type 741 14 mm verzinkt 8000.003.0514

Artikelnummer: H30200986

  • Staaldraadklem type 741
  • Dulimex DX
  • Type 400-14E
  • 8000.003.0514
  • 8716336423957

Vanaf 25 € 25,51 per 25 stuks 0,11 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Staaldraadklem type 741

  • Merk Dulimex DX

  • Type 400-14E

  • 8000.003.0514

  • 8716336423957

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

  • Normering: gelijkend DIN 741 (met uitzondering van 8400-nummers)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.003.0514
Alternatief artikelnummer leverancier 80000030514
EAN artikel 8716336423957
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336033255
EAN ompak 8716336548742
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034685
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Kabelklem - Staaldraadklem DIN 741 verzinkt
Productgroep Staaldraadklemmen type 741 verzinkt
Productsoort Staaldraadklem type 741
Type 400-14E
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
Geschikt voor staalkabel diameter 14 mm
E 22 mm
A 25 mm
C 42 mm
B 23 mm
H 56 mm
Verpakking Bulkverpakking
H1 23 mm
D 10 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1