Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 - H30200899 - afbeelding 1
Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 - H30200899 - afbeelding 2
Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 - H30200899 - afbeelding 3

Dulimex DX 2400-03I oogterminal 3 mm RVS AISI 316 9.930240003

Artikelnummer: H30200899

  • Oogterminal
  • Dulimex DX
  • Type 2400-03I
  • 9.930240003
  • 8713138940354

Vanaf 10 € 25,81 per 10 stuks 0,46 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Oogterminal

  • Merk Dulimex DX

  • Type 2400-03I

  • 9.930240003

  • 8713138940354

  • Materiaal: RVS AISI 316

  • Finish: gepolijst

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.930240003
Alternatief artikelnummer leverancier 9930240003
EAN artikel 8713138940354
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336635091
EAN ompak 8713138960352
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10518445
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Haken - Haak - Oogterminal RVS A4
Productgroep Oogterminals RVS AISI 316
Productsoort Oogterminal
Type 2400-03I
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Voor kabel diameter 3 mm
Materiaal dikte oog 4 mm
D3 6,5 mm
L1 64 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1