Dulimex DX 691-45KL lasthaak WLL 4500 kg alloy staal rood gelakt - H30200895 - afbeelding 1
Dulimex DX 691-45KL lasthaak WLL 4500 kg alloy staal rood gelakt - H30200895 - afbeelding 2
Dulimex DX 691-45KL lasthaak WLL 4500 kg alloy staal rood gelakt - H30200895 - afbeelding 3

Dulimex DX 691-45KL lasthaak WLL 4500 kg alloy staal rood gelakt 9.680691045

Artikelnummer: H30200895

  • Lasthaak
  • Dulimex DX
  • Type 691-45KL
  • 9.680691045
  • 8713138643200

Vanaf 1 € 26,33 per stuk 2,93 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Lasthaak

  • Merk Dulimex DX

  • Type 691-45KL

  • 9.680691045

  • 8713138643200

  • Materiaal: alloy staal grade 70

  • Finish: rood

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.680691045
Alternatief artikelnummer leverancier 9680691045
EAN artikel 8713138643200
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138603204
EAN ompak 8713138663208
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10033590
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Kabels - Haken - Haak - Lasthaak met oog en klep staal
Productgroep Alloy lasthaken met klep
Productsoort Lasthaak
Type 691-45KL
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 4500 kg
M 38 mm
D 39 mm
H 146 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1