Dulimex DX 560-650BP Black Pin harpsluiting moerbout WLL 6500 KG beugel 22 mm pin 25 mm thermisch verzinkt - H30200288 - afbeelding 1
Dulimex DX 560-650BP Black Pin harpsluiting moerbout WLL 6500 KG beugel 22 mm pin 25 mm thermisch verzinkt - H30200288 - afbeelding 2
Dulimex DX 560-650BP Black Pin harpsluiting moerbout WLL 6500 KG beugel 22 mm pin 25 mm thermisch verzinkt - H30200288 - afbeelding 3

Dulimex DX 560-650BP Black Pin harpsluiting moerbout WLL 6500 KG beugel 22 mm pin 25 mm thermisch verzinkt 9.345600650

Artikelnummer: H30200288

  • Black Pin harpsluiting met moerbout
  • Dulimex DX
  • Type 560-650BP
  • 9.345600650
  • 8713138347405

Vanaf 1 € 21,50 per stuk 1,13 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Black Pin harpsluiting met moerbout

  • Merk Dulimex DX

  • Type 560-650BP

  • 9.345600650

  • 8713138347405

  • Materiaal: staal

  • Finish: thermisch verzinkt

  • Normering: EN 13889 en U.S. Fed Spec RR-C271 type IVA, Class 3, Grade A

  • Veiligheidsfactor: MBL = 6 x WLL

  • Temperatuurbereik: -20 graden C tot + 200 graden C

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.345600650
Alternatief artikelnummer leverancier 9345600650
EAN artikel 8713138347405
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138307409
EAN ompak 8713138367403
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034257
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting moerbout thermisch verzinkt zwarte pin
Productgroep Black Pin harpsluitingen met moerbout EN 13889
Productsoort Black Pin harpsluiting met moerbout
Type 560-650BP
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 6500 kg
d 25 mm
A 37 mm
C 84 mm
D 22 mm
R 29 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1