Dulimex DX 562-1350BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 13500 kg beugel 35 mm pin 38 mm thermisch verzinkt - H30200276 - afbeelding 1
Dulimex DX 562-1350BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 13500 kg beugel 35 mm pin 38 mm thermisch verzinkt - H30200276 - afbeelding 2
Dulimex DX 562-1350BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 13500 kg beugel 35 mm pin 38 mm thermisch verzinkt - H30200276 - afbeelding 3

Dulimex DX 562-1350BP Black Pin harpsluiting borstbout WLL 13500 kg beugel 35 mm pin 38 mm thermisch verzinkt 9.345621350

Artikelnummer: H30200276

  • Black Pin harpsluiting met borstbout
  • Dulimex DX
  • Type 562-1350BP
  • 9.345621350
  • 8713138348600

Vanaf 1 € 59,14 per stuk 10,44 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Black Pin harpsluiting met borstbout

  • Merk Dulimex DX

  • Type 562-1350BP

  • 9.345621350

  • 8713138348600

  • Materiaal: staal

  • Finish: thermisch verzinkt

  • Normering: EN 13889 en U.S. Fed Spec RR-C-271 type IVA, Class 2, Grade A

  • Veiligheidsfactor: MBL = 6 x WLL

  • Temperatuurbereik: -20 graden C tot + 200 graden C

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.345621350
Alternatief artikelnummer leverancier 9345621350
EAN artikel 8713138348600
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138308604
EAN ompak 8714140215126
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034277
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - Harpsluitingen - Harpsluiting borstbout thermisch verzinkt zwarte pin
Productgroep Black Pin harpsluitingen met borstbout EN 13889
Productsoort Black Pin harpsluiting met borstbout
Type 562-1350BP
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 13500 kg
d 38 mm
A 57 mm
C 132 mm
D 35 mm
R 45 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1