Dulimex DX 572-950BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 9500 kg beugel 28 mm pin 32 mm thermisch verzinkt - H30200190 - afbeelding 1
Dulimex DX 572-950BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 9500 kg beugel 28 mm pin 32 mm thermisch verzinkt - H30200190 - afbeelding 2
Dulimex DX 572-950BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 9500 kg beugel 28 mm pin 32 mm thermisch verzinkt - H30200190 - afbeelding 3

Dulimex DX 572-950BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 9500 kg beugel 28 mm pin 32 mm thermisch verzinkt 9.345720950

Artikelnummer: H30200190

  • Black Pin D-sluiting met borstbout
  • Dulimex DX
  • Type 572-950BP
  • 9.345720950
  • 8713138350504

Vanaf 1 € 36,99 per stuk 4,11 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Black Pin D-sluiting met borstbout

  • Merk Dulimex DX

  • Type 572-950BP

  • 9.345720950

  • 8713138350504

  • Materiaal: staal

  • Finish: thermisch verzinkt

  • Normering: EN 13889 en U.S. Fed Spec RR-C-271 type IVB, Class 2, Grade A

  • Veiligheidsfactor: MBL = 6 x WLL

  • Temperatuurbereik: -20 graden C tot + 200 graden C

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.345720950
Alternatief artikelnummer leverancier 9345720950
EAN artikel 8713138350504
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138310508
EAN ompak 8713138370502
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034306
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting borstbout thermisch verzinkt zwarte pin
Productgroep Black Pin D-sluitingen met borstbout EN 13889
Productsoort Black Pin D-sluiting met borstbout
Type 572-950BP
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
WLL 9500 kg
d 32 mm
A 46 mm
C 90 mm
D 28 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1