Dulimex DX 572-100BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 1000 kg beugel 10 mm pin 11 mm thermisch verzinkt - H30200183 - afbeelding 1
Dulimex DX 572-100BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 1000 kg beugel 10 mm pin 11 mm thermisch verzinkt - H30200183 - afbeelding 2
Dulimex DX 572-100BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 1000 kg beugel 10 mm pin 11 mm thermisch verzinkt - H30200183 - afbeelding 3

Dulimex DX 572-100BP Black Pin D-sluiting borstbout WLL 1000 kg beugel 10 mm pin 11 mm thermisch verzinkt 9.345720100

Artikelnummer: H30200183

  • Black Pin D-sluiting met borstbout
  • Dulimex DX
  • Type 572-100BP
  • 9.345720100
  • 8713138350153

Vanaf 10 € 24,39 per 10 stuks 0,27 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Black Pin D-sluiting met borstbout

  • Merk Dulimex DX

  • Type 572-100BP

  • 9.345720100

  • 8713138350153

  • Materiaal: staal

  • Finish: thermisch verzinkt

  • Normering: EN 13889 en U.S. Fed Spec RR-C-271 type IVB, Class 2, Grade A

  • Veiligheidsfactor: MBL = 6 x WLL

  • Temperatuurbereik: -20 graden C tot + 200 graden C

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.345720100
Alternatief artikelnummer leverancier 9345720100
EAN artikel 8713138350153
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140213825
EAN ompak 8713138370151
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034299
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Sluitingen - D-sluitingen - D-sluiting borstbout thermisch verzinkt zwarte pin
Productgroep Black Pin D-sluitingen met borstbout EN 13889
Productsoort Black Pin D-sluiting met borstbout
Type 572-100BP
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
WLL 1000 kg
d 11 mm
A 17 mm
C 32 mm
D 10 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1