GB 34305 Iso-Jane isolatie bevestiging 650 mm 25x2 mm kunststof - H18002882 - afbeelding 1
GB 34305 Iso-Jane isolatie bevestiging 650 mm 25x2 mm kunststof - H18002882 - afbeelding 2
GB 34305 Iso-Jane isolatie bevestiging 650 mm 25x2 mm kunststof - H18002882 - afbeelding 3

GB 34305 Iso-Jane isolatie bevestiging 650 mm 25x2 mm kunststof 34305.0050

Artikelnummer: H18002882

  • Iso-Jane
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 34305
  • 34305.0050
  • 8714318083021

Vanaf 50 € 67,76 per 50 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
  • Iso-Jane

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 34305

  • 34305.0050

  • 8714318083021

  • Buigbare getande kunststof bandstrip om minerale glas- of steenwol isolatie naadloos op elkaar aan te laten sluiten ter plaatse van openstaande naden op zowel uitwendige hoeken als op de langsgevels

  • Oppervlaktebehandeling: KS

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Iso-Jane

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 34305

  • 34305.0050

  • 8714318083021

  • Buigbare getande kunststof bandstrip om minerale glas- of steenwol isolatie naadloos op elkaar aan te laten sluiten ter plaatse van openstaande naden op zowel uitwendige hoeken als op de langsgevels

  • Oppervlaktebehandeling: KS

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 34305.0050
Alternatief artikelnummer leverancier 343050050
EAN artikel 8714318083021
EAN verpakking 8714318083038
Intrastat CBS code 39259010
Artikel ID N11064519
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productclassificatie IJzerwaren - Ankerwerk - Spouwankers - Isolatiebevestigingen - Isolatieklemstrip
Productgroep Spouwankers en isolatiebevestiging
Productsoort Iso-Jane
Type 34305
Minimum besteleenheid 50 stuks
Verpakking Doos
Inhoud verpakking 50 stuks
Oppervlak Kunststof
Oppervlaktebehandeling KS
Afmeting 650 mm
Materiaal 25x2 mm
Kleur Blauw

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1