GB 01433 koppelplaat 100 mm 200x2 mm sendzimir verzinkt - H18002820 - afbeelding 1
GB 01433 koppelplaat 100 mm 200x2 mm sendzimir verzinkt - H18002820 - afbeelding 2

GB 01433 koppelplaat 100 mm 200x2 mm sendzimir verzinkt 01433.0025

Artikelnummer: H18002820

  • Koppelplaat
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 01433
  • 01433.0025
  • 8714318081850

Vanaf 25 € 63,83 per 25 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
  • Koppelplaat

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 01433

  • 01433.0025

  • 8714318081850

  • Rechthoekige koppelplaat met gevarieerd (slob)gatenpatroon om houten balken en/of regels vlak met elkaar te verbinden

  • Koppelplaten zijn leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen

  • Oppervlaktebehandeling: SV

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Koppelplaat

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 01433

  • 01433.0025

  • 8714318081850

  • Rechthoekige koppelplaat met gevarieerd (slob)gatenpatroon om houten balken en/of regels vlak met elkaar te verbinden

  • Koppelplaten zijn leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen

  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 01433.0025
Alternatief artikelnummer leverancier 14330025
EAN artikel 8714318081850
EAN verpakking 8714318081867
Intrastat CBS code 73089059
Artikel ID N11081875
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productclassificatie IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Koppelingen - Koppelplaat sendzimir verzinkt
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Koppelplaat
Type 01433
Minimum besteleenheid 25 stuks
Verpakking Doos
Inhoud verpakking 25 stuks
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Afmeting 100 mm
Materiaal 200x2 mm
Gatenpatroon 36/5 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1