GB 900032 vlechtschermsteun L 35 x diameter 8 mm 35x30 mm 30x2 mm RVS 304 - H18001934 - afbeelding 1
GB 900032 vlechtschermsteun L 35 x diameter 8 mm 35x30 mm 30x2 mm RVS 304 - H18001934 - afbeelding 2

GB 900032 vlechtschermsteun L 35 x diameter 8 mm 35x30 mm 30x2 mm RVS 304 900032.0100

Artikelnummer: H18001934

  • Vlechtschermsteun
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 900032
  • 900032.0100
  • 8714318044213

Vanaf 100 € 203,28 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
  • Vlechtschermsteun

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 900032

  • 900032.0100

  • 8714318044213

  • Voor het bevestigen van het tuinscherm aan de tuinpaal

  • Oppervlaktebehandeling: 304

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Vlechtschermsteun

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 900032

  • 900032.0100

  • 8714318044213

  • Voor het bevestigen van het tuinscherm aan de tuinpaal

  • Oppervlaktebehandeling: 304

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 900032.0100
Alternatief artikelnummer leverancier 9000320100
EAN artikel 8714318044213
EAN verpakking 8714318115920
Intrastat CBS code 83024900
Artikel ID N10633128
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productclassificatie IJzerwaren - Ankerwerk - Tuinbeslag - Schuttingsteun RVS
Productgroep Tuinbeslag
Productsoort Vlechtschermsteun
Type 900032
Minimum besteleenheid 100 stuks
Verpakking Doos
Inhoud verpakking 100 stuks
Oppervlak RVS 304
Oppervlaktebehandeling RVS 304
Afmeting 35x30 mm
Draad 35xØ8 mm
Materiaal 30x2 mm
Gatenpatroon 2/4 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1