GB 341061 kombiclip isolatie bevestiging 56/61 mm blauw kunststof - H18001577 - afbeelding 1
GB 341061 kombiclip isolatie bevestiging 56/61 mm blauw kunststof - H18001577 - afbeelding 2
GB 341061 kombiclip isolatie bevestiging 56/61 mm blauw kunststof - H18001577 - afbeelding 3

GB 341061 kombiclip isolatie bevestiging 56/61 mm blauw kunststof 341061.0250

Artikelnummer: H18001577

  • Kombiclip
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 341061
  • 341061.0250
  • 8714318014568

Vanaf 250 € 30,25 per 250 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
  • Kombiclip

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 341061

  • 341061.0250

  • 8714318014568

  • Isolatieclip met afstandhouder en druppelvanger, voor een gegarandeerde luchtspouw >21 mm

  • Oppervlaktebehandeling: KS

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Kombiclip

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 341061

  • 341061.0250

  • 8714318014568

  • Isolatieclip met afstandhouder en druppelvanger, voor een gegarandeerde luchtspouw >21 mm

  • Oppervlaktebehandeling: KS

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 341061.0250
Alternatief artikelnummer leverancier 3410610250
EAN artikel 8714318014568
EAN verpakking 8714318100063
Intrastat CBS code 39259010
Artikel ID N11186967
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productclassificatie IJzerwaren - Ankerwerk - Spouwankers - Isolatiebevestigingen - Kombiclip polyethyleen
Productgroep Spouwankers en isolatiebevestiging
Productsoort Kombiclip
Type 341061
Minimum besteleenheid 250 stuks
Verpakking Zak
Inhoud verpakking 250 stuks
Oppervlak Kunststof
Oppervlaktebehandeling KS
Afmeting 56/61 mm
Kleur Blauw
Overige maatvoeringen Voor spouwanker diameter 3,2-4,5 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1