Dulimex DX 7X7-03IR100 staalkabel 7x7 3 mm op rol 100 m RVS AISI 316 - H30202879 - afbeelding 1
Dulimex DX 7X7-03IR100 staalkabel 7x7 3 mm op rol 100 m RVS AISI 316 - H30202879 - afbeelding 2

Dulimex DX 7X7-03IR100 staalkabel 7x7 3 mm op rol 100 m RVS AISI 316 8086.4I3.R100

Artikelnummer: H30202879

  • Staalkabel
  • Dulimex DX
  • Type 7X7-03IR100
  • 8086.4I3.R100
  • 8716336636470

van 1 € 109,28 per rol 19,28 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Staalkabel

  • Merk Dulimex DX

  • Type 7X7-03IR100

  • 8086.4I3.R100

  • 8716336636470

  • DX Staalkabel DIN 3055 7x7 RVS AISI 316 is niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Deze relatief stugge staalkabel heeft een lage rek en is geschikt voor licht tuiwerk

  • Deze staalkabel is uitermate goed bestand tegen corrosie

  • In combinatie met DX RVS AISI 316 kousen, staaldraadklemmen en spanschroeven wordt deze kabel ingezet bij: Machinebouw, Chemische industrie, Doorvalbeveiliging, Tuinarchitectuur, Verlichtingsindustrie, Scheepsvaart en Watersport

  • Technische info:

  • DX Staalkabel 7x7, RVS AISI 316 bestaat uit 6 RVS strengen van 7 staaldraden die kruisslag rechts om 1 RVS streng van 7 staaldraden zijn geslagen

  • De kabel is relatief stug en heeft een lage rek

  • Roestvaststaal (RVS), in de volksmond ook wel roestvrijstaal genoemd, is volgens de Amerikaanse norm conform AISI 316

  • Het heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en is niet-magnetisch

  • Zoals gezegd kan dit materiaal zeer goed tegen roestvorming

  • Deze staalkabel wordt geleverd op haspels van 100 meter

  • Toepassingsadvies:

  • Veiligheid staat voorop bij het toepassen van staalkabels

  • De plaats en de wijze waarop de staalkabel wordt ingezet zijn belangrijke aspecten waar rekening mee moet worden gehouden

  • Voor een veilige toepassing (Safe Working Load) dient de maximale Minimum Breaking Load (MBL) vermenigvuldigd te worden met een veiligheidsfactor 5

  • Voor meer informatie over de MBL en SWL zie aanvullende informatie en de MBL bij iedere staalkabeldikte

  • Deze staalkabel is niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Alternatief:

  • Deze staalkabel wordt ook geleverd met een PVC ommanteling

  • Naast een nog betere bescherming van de kabel tegen roestvorming zorgt de PVC ommanteling er ook voor dat de staalkabel geen schade veroorzaakt aan de omgeving waar het toegepast wordt

  • Zo worden bijvoorbeeld terrasstoelen en meubilair niet bekrast door een bewegende staalkabel

  • Materiaal: RVS AISI 316

  • Slagwijze: kruisslag rechts

  • Normering: DIN EN 12385-4

  • Gebruiksfactor: 5

  • Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden

  • Bijzonderheden: alternatieve haspelbreedtes verkrijgbaar in het DX KST Concept (5886-nummers)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8086.4I3.R100
Alternatief artikelnummer leverancier 80864I3R100
EAN artikel 8716336636470
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336468156
EAN ompak 8716336558284
Intrastat CBS code 73121020
Artikel ID N10035215
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie IJzerwaren - Draadmaterialen - Draadmetariaal - Staaldraad - Staaldraadkabel - Staaldraadkabel RVS
Productgroep Staalkabels 7x7 RVS AISI 316
Productsoort Staalkabel
Type 7X7-03IR100
Minimale bestelhoeveelheid 1 rol
Materiaaldikte diameter 3 mm
Lengte per haspel 100 m
MBL 518 kg

Leverancier

Dulimex - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1