Ellen tochtprofiel renovatieprofiel kunststof ramen en deuren 4314 25 m zwart - H51010019 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel renovatieprofiel kunststof ramen en deuren 4314 25 m zwart - H51010019 - afbeelding 2
Ellen tochtprofiel renovatieprofiel kunststof ramen en deuren 4314 25 m zwart - H51010019 - afbeelding 3

Ellen tochtprofiel renovatieprofiel kunststof ramen en deuren 4314 25 m zwart 918034925.1

Artikelnummer: H51010019

  • Renovatieprofiel
  • Ellen
  • Type Profiel 4314
  • 918034925.1
  • 8711286606245

Vanaf 2 € 139,46 per 2 stus 7,75 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Voorraad: 1 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    1 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect

Beschrijving

  • Renovatieprofiel

  • Merk Ellen

  • Type Profiel 4314

  • 918034925.1

  • 8711286606245

  • Toepassing: Siliconenprofiel voor het vervangen van afdichtingen bij kunststof ramen en deuren

  • Voor vervanging en verbetering van de profielsystemen: BRÜGMAN - DECEUNINCK - KBE - SCHÜCO - THERMOPLAST - VEKA

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 918034925.1
Alternatief artikelnummer leverancier 9180349251
EAN artikel 8711286606245
Intrastat CBS code 39269097
Artikel ID N10684042
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productclassificatie IJzerwaren - Profielen - Afdichtingsprofielen - Renovatieprofielen - Renovatieprofiel kunststof
Productgroep Siliconen renovatie dichtingen
Productsoort Renovatieprofiel
Type Profiel 4314
Alternatief type Profiel 4314, Profiel4314
Minimum besteleenheid 2 stuks
Lengte 25 m
Verpakking 2 rollen
Kleur Zwart
Materiaal Siliconen

Leverancier

Elton - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1