SecuStrip Plus achterdeur buitendraaiend terugligging 0-6 mm L 2115 mm Epoxy Primer overschilderbaar - H50750363 - afbeelding 1
SecuStrip Plus achterdeur buitendraaiend terugligging 0-6 mm L 2115 mm Epoxy Primer overschilderbaar - H50750363 - afbeelding 2

SecuStrip Plus achterdeur buitendraaiend terugligging 0-6 mm L 2115 mm Epoxy Primer overschilderbaar 1010.160.01

Artikelnummer: H50750363

  • Anti inbraakstrip buitendraaiend
  • SecuStrip
  • Type Plus
  • 1010.160.01
  • 8714199509115

van 1 € 55,40 per stuk 13,85 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Anti inbraakstrip buitendraaiend

  • Merk SecuStrip

  • Type Plus

  • 1010.160.01

  • 8714199509115

  • De meest voorkomende wijze van inbraak: deur of raam open breken met een koevoet of een schroevendraaier

  • Een inbraak levert vaak lang emotionele schade op (bang in eigen huis)

  • Plaatsing van de SecuStrip Plus anti-inbraakstrip voorkomt het openbreken van een deur met koevoet of breekijzer en het ‘’flipperen’’ van de deur met een plastic kaartje

  • De SecuStrip Plus voor de achterdeur vertraagt een inbreker tot maar liefst 6 minuten (2 x de norm gesteld door het Politiekeurmerk Veilig Wonen) en is getest door SKG

  • Eenvoudig te monteren en verkrijgbaar in diverse lengtes (inkortbaar) en kleuren

  • Deze grondverf variant is, na licht opschuren en ontvetten, direct overschilderbaar met zowel acrylverf als alkydverf

  • Zo verft u de anti-inbraakstrip in elke gewenste kleur

  • Bij de SecuStrip Plus voor de achterdeur worden verschillende afdekdopjes meegeleverd (Creme (RAL 9001), Zwart (RAL 9005), Antraciet (RAL 7016), Grijs (RAL 7046), Donker blauw (RAL 5011) en Donker Groen (RAL 6012))

  • Als de kleur niet helemaal overeenkomt kies dan de best passende kleur

  • De afdekdopjes zijn overschilderbaar maar gebruik dan wel eerst een kunststofprimer (ook in spuitbus te verkrijgen)

  • Geleverd inclusief bevestigingsmateriaal en montage instructies

  • Belangrijk: naar buiten draaiende deuren liggen vaak niet gelijk aan het kozijn, maar liggen iets terug

  • Dit heet “terugligging”

  • Deze terugligging is heel eenvoudig te meten, zie de instructies op de foto of in de montagehandleiding

  • Keurmerk: SKG* SKG V

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 1010.160.01
Alternatief artikelnummer leverancier 101016001
EAN artikel 8714199509115
Intrastat CBS code 7326909890
Artikel ID N11005215
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuStrip
Productgroep Anti inbraakstrips
Productsoort Anti inbraakstrip buitendraaiend
Type Plus
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Materiaal Verzinkt staal
Terugligging 0-6 mm
Lengte 2115 mm
Afwerking Verzinkt en geëpoxeerd
Draairichting Naar buitendraaiend
Montagebreedte 15 mm

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1