SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt vlak L 100 cm H 85 mm D 2 mm - H50750328 - afbeelding 1
SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt vlak L 100 cm H 85 mm D 2 mm - H50750328 - afbeelding 2
SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt vlak L 100 cm H 85 mm D 2 mm - H50750328 - afbeelding 3

SecuMax anti-klimstrip staal sendzimir verzinkt vlak L 100 cm H 85 mm D 2 mm 3010.101.010

Artikelnummer: H50750328

  • Anti-klimstrip
  • SecuMax
  • Type Vlak
  • 3010.101.010
  • 8714199515895

van 1 € 15,07 per stuk 1,67 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Anti-klimstrip

  • Merk SecuMax

  • Type Vlak

  • 3010.101.010

  • 8714199515895

  • De anti-klim beveiliging van SecuMax voorkomt opklimmen van schutting, muurtjes, of dak

  • Werkt prefentief!

  • Stevige stalen anti-klimstrip met 20 1/2 punt per klim-strip

  • Wordt geleverd zonder verpakking

  • Geschikt voor bevestiging op vrijwel elke ondergrond

  • Eenvoudig in te korten

  • Voorzien van solide punten, die opklimmen vrijwel onmogelijk maken

  • Garantie 2 jaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 3010.101.010
Alternatief artikelnummer leverancier 3010101010
EAN artikel 8714199515895
Intrastat CBS code 3926909790
Artikel ID N10979243
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuMax
Productgroep Anti-klimstrips
Productsoort Anti-klimstrip
Type Vlak
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Grijs
Materiaal Sendzimir verzinkt
Model Vlak

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1