SecuStrip Style achterdeur buitendraaiend terugligging 18-20 mm L 2500 mm blank geanodiseerd - H50750090 - afbeelding 1
SecuStrip Style achterdeur buitendraaiend terugligging 18-20 mm L 2500 mm blank geanodiseerd - H50750090 - afbeelding 2
SecuStrip Style achterdeur buitendraaiend terugligging 18-20 mm L 2500 mm blank geanodiseerd - H50750090 - afbeelding 3
SecuStrip Style achterdeur buitendraaiend terugligging 18-20 mm L 2500 mm blank geanodiseerd - H50750090 - afbeelding 4

SecuStrip Style achterdeur buitendraaiend terugligging 18-20 mm L 2500 mm blank geanodiseerd 1010.182.13

Artikelnummer: H50750090

  • Anti inbraakstrip buitendraaiend
  • SecuStrip
  • Type Style
  • 1010.182.13
  • 8714199509900

van 1 € 95,56 per stuk 16,86 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Anti inbraakstrip buitendraaiend

  • Merk SecuStrip

  • Type Style

  • 1010.182.13

  • 8714199509900

  • De meeste inbraken worden gepleegd door een deur of raam open te breken met een koevoet of een schroevendraaier

  • De schade die hiermee ontstaat, heeft een grote impact op de slachtoffers

  • Naast de financiële schade krijgen slachtoffers te maken met de nasleep van een inbraak, het gevoel van veiligheid wordt in grote mate aangetast

  • Aangezien een veilig gevoel een belangrijke levensbehoefte is, heeft dit een grote invloed op slachtoffers

  • Psychologische en emotionele klachten naar aanleiding van een inbraak zijn absoluut geen uitzondering, maar liefst 24 % van deze klachten houden langer dan een jaar aan

  • Speciaal voor naar buiten draaiende deuren

  • Getest en goedgekeurd door de SKG tegen het open flipperen van de dagschoot

  • De visuele aanwezigheid van een Anti-Inbraakstrip schrikt inbrekers preventief af

  • Stijlvol: ontworpen om beter aan te sluiten bij deur en beslag

  • Compleet verborgen verschroeving

  • Bestand tegen corrosie: ideaal voor nabij de kust

  • Eenvoudig aan te brengen oplossing

  • Werkt vertragend bij poging tot inbraak

  • Voordelig

  • Garantie 2 jaar

  • Geleverd inclusief bevestigingsmateriaal

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 1010.182.13
Alternatief artikelnummer leverancier 101018213
EAN artikel 8714199509900
Intrastat CBS code 7326909890
Artikel ID N10590384
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuStrip
Productgroep Anti inbraakstrips
Productsoort Anti inbraakstrip buitendraaiend
Type Style
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Grijs
Materiaal Verzinkt staal
Terugligging 18-20 mm
Lengte 2500 mm
Afwerking Geanodiseerd
Draairichting Naar buitendraaiend
Montagebreedte 21 mm

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1