SecuStrip Plus voordeur binnendraaiend L 2050 mm RAL 7021 zwartgrijs - H50750006 - afbeelding 1
SecuStrip Plus voordeur binnendraaiend L 2050 mm RAL 7021 zwartgrijs - H50750006 - afbeelding 2
SecuStrip Plus voordeur binnendraaiend L 2050 mm RAL 7021 zwartgrijs - H50750006 - afbeelding 3
SecuStrip Plus voordeur binnendraaiend L 2050 mm RAL 7021 zwartgrijs - H50750006 - afbeelding 4

SecuStrip Plus voordeur binnendraaiend L 2050 mm RAL 7021 zwartgrijs 1010.141.04

Artikelnummer: H50750006

  • Anti inbraakstrip binnendraaiend
  • SecuStrip
  • Type Plus
  • 1010.141.04
  • 8714199509023

van 1 € 78,52 per stuk 19,63 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 2 tot 5 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Anti inbraakstrip binnendraaiend

  • Merk SecuStrip

  • Type Plus

  • 1010.141.04

  • 8714199509023

  • De meeste inbraken worden gepleegd door een deur of raam open te breken met een koevoet of een schroevendraaier

  • De schade die hiermee ontstaat, heeft een grote impact op de slachtoffers

  • Naast de financiële schade krijgen slachtoffers te maken met de nasleep van een inbraak, het gevoel van veiligheid wordt in grote mate aangetast

  • Aangezien een veilig gevoel een belangrijke levensbehoefte is, heeft dit een grote invloed op slachtoffers

  • Psychologische en emotionele klachten naar aanleiding van een inbraak zijn absoluut geen uitzondering, maar liefst 24 % van deze klachten houden langer dan een jaar aan

  • Speciaal voor naar binnen draaiende voor- bergings- en schuurdeuren

  • De visuele aanwezigheid van een Anti-Inbraakstrip schrikt inbrekers preventief af

  • Eenvoudig aan te brengen oplossing

  • Werkt vertragend bij poging tot inbraak

  • Voordelig

  • Tevens geschikt om te monteren op een schuifpui

  • Garantie 5 jaar, 3 jaar meer dan de standaard consumentengarantie van 2 jaar

  • Geleverd inclusief bevestigingsmateriaal

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 1010.141.04
Alternatief artikelnummer leverancier 101014104
EAN artikel 8714199509023
Intrastat CBS code 7326909890
Artikel ID N10590379
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuStrip
Productgroep Anti inbraakstrips
Productsoort Anti inbraakstrip binnendraaiend
Type Plus
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwartgrijs (RAL 7021)
Materiaal Verzinkt staal
Lengte 2050 mm
Afwerking Verzinkt en geëpoxeerd
Draairichting Naar binnendraaiend
Inkortbaar Ja
Montagebreedte 14,5 mm

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1