SecuStrip Basic buitendraaiende deur terugligging 4-6 mm L 2115 mm RAL 9010 wit - H50750001 - afbeelding 1
SecuStrip Basic buitendraaiende deur terugligging 4-6 mm L 2115 mm RAL 9010 wit - H50750001 - afbeelding 2
SecuStrip Basic buitendraaiende deur terugligging 4-6 mm L 2115 mm RAL 9010 wit - H50750001 - afbeelding 3
SecuStrip Basic buitendraaiende deur terugligging 4-6 mm L 2115 mm RAL 9010 wit - H50750001 - afbeelding 4

SecuStrip Basic buitendraaiende deur terugligging 4-6 mm L 2115 mm RAL 9010 wit 1010.130.02

Artikelnummer: H50750001

  • Anti inbraakstrip buitendraaiend
  • SecuStrip
  • Type Basic
  • 1010.130.02
  • 8714199509801

van 1 € 65,95 per stuk 16,49 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 2 tot 5 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Anti inbraakstrip buitendraaiend

  • Merk SecuStrip

  • Type Basic

  • 1010.130.02

  • 8714199509801

  • De meeste inbraken worden gepleegd door een deur of raam open te breken met een koevoet of een schroevendraaier

  • De schade die hiermee ontstaat, heeft een grote impact op de slachtoffers

  • Naast de financiële schade krijgen slachtoffers te maken met de nasleep van een inbraak, het gevoel van veiligheid wordt in grote mate aangetast

  • Aangezien een veilig gevoel een belangrijke levensbehoefte is, heeft dit een grote invloed op slachtoffers

  • Psychologische en emotionele klachten naar aanleiding van een inbraak zijn absoluut geen uitzondering, maar liefst 24 % van deze klachten houden langer dan een jaar aan

  • Speciaal voor naar buiten draaiende box,- bergings- en schuurdeuren

  • De visuele aanwezigheid van een Anti-Inbraakstrip schrikt inbrekers preventief af

  • Eenvoudig aan te brengen oplossing

  • Werkt vertragend bij poging tot inbraak

  • Vertraagd een inbreker volgens de norm van 3 minuten gesteld door het Politiekeurmerk Veilig Wonen - PKVW

  • Voordelig

  • Voldoet aan het Politiekeurmerk Veilig Wonen - PKVW

  • Getest en gecertificeerd door de SKG en heeft de classificatie van 1 ster

  • Getest en goedgekeurd door de SKG tegen het open flipperen van de dagschoot

  • Garantie 2 jaar

  • Geleverd inclusief bevestigingsmateriaal

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 1010.130.02
Alternatief artikelnummer leverancier 101013002
EAN artikel 8714199509801
Intrastat CBS code 7326909890
Artikel ID N10590343
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Secu Products
EAN leverancier 8714199000001
Merk SecuStrip
Productgroep Anti inbraakstrips
Productsoort Anti inbraakstrip buitendraaiend
Type Basic
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Wit (RAL 9010)
Materiaal Verzinkt staal
Terugligging 4-6 mm
Lengte 2115 mm
Afwerking Verzinkt en geëpoxeerd
Draairichting Naar buitendraaiend
Montagebreedte 18 mm

Leverancier

Secu Products - online kopen bij Hartwijk Webwinkel

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1